EN CZ

Obchodní podmínky

Pro Váš pobyt na Selském Dvoře si prosím přečtěte následující informace. Tyto informace jsou dostupné na našem webu a jsou Vám zaslány i na email. Zaplacením faktury nebo vyplněním a odesláním ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY souhlasíte s našimi OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI. V souladu se standardními postupy cestovního ruchu v České republice jsou platné následující stornovací podmínky.

Stornovací podmínky

Storno více než 60dnů před příjezdem: 0 % z ceny pobytu Storno více než 30 dnů před příjezdem: 25% z ceny pobytu Storno více než 7 dnů před příjezdem:  50% z ceny pobytu Storno méně než 7 dnů před příjezdem:  100%  z ceny pobytu

Storno akceptujeme pouze písemnou formou na email: sd@selsky-dvur.info. Můžete nás kontaktovat telefonicky, přesto požadujeme informaci o stornu ubytování zaslat emailem. Vaše storno potvrdíme také emailem, tím se stává akceptovaným a platným. Raději si ponechte kopii stornovacího emailu.

S čím u nás musíte počítat

Selský Dvůr je stavení plné zvířat. Po vstupu Vás uvítá náš pes Bárt, který je přítulný a skvělý kamarád, ale občas má problém s dalšími psi. Také tu můžete potkat britského kocoura jménem Charlie. Na dvoře dále chováme slepice, kachny, králíky a drobné ptactvo.

Našim hospodářstvím Vás rád provede náš pan správce Martin se svou ženou, kteří bydlí ve vedlejším domě a v případě potřeby Vám rádi poradí a pomůžou.

Rezervace

Pro rezervaci nás kontaktujte na email: sd@selsky-dvur.info Rezervovat můžete: 1/ dvoulůžkový pokoj v přízemí 2/ dvoulůžkový pokoj v patře 3/ šestilůžkový pokoj v patře s možností 2-3 přistýlek 4/celý objekt

Platby

Ubytování můžete zaplatit fakturou, nejpozději 7 dní před nástupem na pobyt nebo v hotovosti v den příjezdu. Někdy je vyžadováno zaplacení zálohové faktury. Výše zálohy bude vypočítána dle velikosti objednávky.

Příjezd / Odjezd

V den nástupu na ubytování nás prosím kontaktujte v dopoledních hodinách o času Vašeho příjezdu na tel.: 604 471 323, stačí poslat sms.  Check-in je možný od 14:00 do 20,00 hodin. Check-out je do 10:00 hodin. Po 20,00 hodině je příplatek za ubytování 200Kč.

Ceny

Cena ubytování závisí na počtu ubytovaných a na délce pobytu. Cenovou nabídku Vám rádi zašleme na email. Každá cenová nabídka je individuální.

Události vedoucí ke škodám

Přijetím podmínek Selského Dvora uznáváte a přijímáte odpovědnost za jakoukoliv škodu způsobenou Selskému Dvoru (včetně budovy, interiéru, zaměstnanců, ostatních hostů nebo sousedů) Vámi, členy Vaší skupiny nebo kýmkoliv, koho jste si pozvali Vy nebo Vaše skupina.  Umožňujete tím také Selskému Dvoru naúčtovat celkovou částku pokrývající opravy vzniklé škody do původního stavu. Vyhrazujeme si právo Vám odmítnout přístup do ubytování nebo Vás požádat o odchod bez odškodnění v případě obzvláště nevhodného chování (např. pod vlivem drog a jiných návykových látek, rušení hostů nebo sousedů, agresivního nebo hrubého jednání). Hluk a výtržnosti jsou nepřijatelné. Prosím omezte hluk na minimum po 22. hodině. V naší obci je doba nočního klidu stanovena zákonem č. 251/2016 Sb., o některých přestupcích, v platném znění. Na základě porušování vnitřního/domovního řádu můžete být vyzváni k odchodu a/nebo k platbě pokuty. V případě ztráty klíče od pokoje a vstupních dveří vám bude účtována pokuta 500 Kč. V případě ztráty klíče jste povinni nás o tom ihned informovat. V Selském Dvoře mají domácí zvířátka povolení jen po předchozí domluvě. Při porušení tohoto pravidla máme nárok účtovat pokutu ve výši 1000 Kč.  U nás je přísný zákaz kouření v domě, vyhrazené místo pro kouření je terasa na dvoře. Pokud budete přistiženi při kouření uvnitř budovy, nebo pokoj bude vykazovat znaky, že se vevnitř kouřilo, jako například cigaretový zápach nebo cigaretové nedopalky bude Vám účtována  pokuta 1000 Kč. Je přísný zákaz parkování a ježdění po trávníku, záhonech. Je povoleno jezdit pouze na zpevněných plochách, žulové kostce. Při nedodržení těchto podmínek Vám bude naúčtována pokuta od 1000Kč, dle škody.

Ostatní informace

V Selském Dvoře máte k dispozici svůj pokoj a také sdílíte s dalšími hosty obývací pokoj, kuchyň a koupelnu. Ve sdílených částech máte povinnost udržovat pořádek tak, aby i ostatní hosté mohli plně využívat prostory k tomu určené. Koupelna po Vašem odchodu musí být čistá a znovu použitelná! V kuchyni po sobě umyjte nádobí a dávejte věci na své místo. V případě velkého znečištění uklidíme za Vás a úklid Vám bude naúčtován. Cena úklidu je od 500Kč. V případě, že by Vám Selský Dvůr nemohl poskytnout za výjimečných okolností v době příjezdu smluvně dohodnuté pokoje, vyhrazuje si právo storna s vrácením plné výše. Pro bezpečnost našich hostů a jejich majetku je do Selského Dvora zakázán vstup všem osobám, včetně rodinných příslušníků nebo přátel, kteří nejsou zaregistrováni jako hosté.V souladu s platnými a účinnými zákony České republiky je prodávající zákazníkovi povinen vystavit účtenku. Zároveň je prodávající povinen nahlásit platbu online finančnímu úřadu, v případě technické závady, maximálně do 48 hodin. Všechny strany se dohodly, že se budou se řídit těmito podmínkami a  zákony České republiky. Těšíme se na Vás a přejeme Vám šťastnou a bezpečnou cestu!  

Váš Selský Dvůr