Obchodní podmínky

Pro Váš pobyt na Selském Dvoře si prosím přečtěte následující informace. Tyto informace jsou dostupné na našem webu a jsou Vám zaslány i na email. Vyplněním, odesláním ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY a zaplacením faktury souhlasíte s našimi OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI. V souladu se standardními postupy cestovního ruchu v České republice jsou platné následující stornovací podmínky.

Stornovací podmínky

Storno více než 60dnů před příjezdem: 0 % z ceny pobytu Storno více než 30 dnů před příjezdem: 25% z ceny pobytu Storno více než 7 dnů před příjezdem:  50% z ceny pobytu Storno méně než 7 dnů před příjezdem:  100%  z ceny pobytu

Storno akceptujeme pouze písemnou formou na email: krystoma@seznam.cz . Můžete nás kontaktovat telefonicky, přesto požadujeme informaci o stornu ubytování zaslat emailem. Vaše storno potvrdíme také emailem, tím se stává akceptovaným a platným. Raději si ponechte kopii stornovacího emailu.

S čím u nás musíte počítat

Selský Dvůr je stavení plné zvířat. Po vstupu Vás uvítá náš pes Bárt, který je přítulný a skvělý kamarád, ale občas má problém s dalšími psi.  Pokud máte sebou i Vašeho čtyřnohého kamaráda, není to problém, náš Bárt obývá přední dvůr, ale můžeme ho umístit na zadní dvůr. Venčení vašich miláčků prosím provádějte venku mimo objekt a sbírejte exkrementy, které pak vhoďte do popelnice. Na dvoře dále chováme různé druhy slepic, kachny a drobné ptactvo. Vstup za zvířaty je možný po domluvě. Vždy ráno a odpoledne přijíždíme, abychom naše zvířata mohli nakrmit. Pokud máte zájem se jít podívat, není problém, rádi Vám hospodářství ukážeme.

Rezervace

Pro rezervaci nás kontaktujte na email: krystoma@seznam.cz Rezervovat můžete: 1/ budovu A – kapacita 10 + 4 přistýlky 2/ budovu B – kapacita 6 + 2 přistýlky 3/celý objekt

Platby

Závazná rezervace = zaplacení zálohy 50% hodnoty za ubytování +doplatek na místě, v den příjezdu, buď okamžitým převodem nebo v hotovosti.

Příjezd / Odjezd

V den nástupu na ubytování nás prosím kontaktujte v dopoledních hodinách o času Vašeho příjezdu na tel.: 604 471 323, stačí poslat sms.  Check-in je možný od 14:00 do 20,00 hodin. Check-out je do 10:00 hodin. Po 20,00 hodině je příplatek za ubytování 200Kč.

Ceny

Cenovou nabídku Vám rádi zašleme na email. Každá cenová nabídka je individuální.

Události vedoucí ke škodám

Přijetím podmínek Selského Dvora uznáváte a přijímáte odpovědnost za jakoukoliv škodu způsobenou Selskému Dvoru (včetně budovy, interiéru, zaměstnanců, ostatních hostů nebo sousedů) Vámi, členy Vaší skupiny nebo kýmkoliv, koho jste si pozvali Vy nebo Vaše skupina.  Umožňujete tím také Selskému Dvoru naúčtovat celkovou částku pokrývající opravy vzniklé škody do původního stavu. Vyhrazujeme si právo Vám odmítnout přístup do ubytování nebo Vás požádat o odchod bez odškodnění v případě obzvláště nevhodného chování (např. pod vlivem drog a jiných návykových látek, rušení hostů nebo sousedů, agresivního nebo hrubého jednání). Hluk a výtržnosti jsou nepřijatelné. Prosím omezte hluk na minimum po 22. hodině. V naší obci je doba nočního klidu stanovena zákonem č. 251/2016 Sb., o některých přestupcích, v platném znění. Pokud je součástí Vašeho pobytu oslava, jste povinni ji nahlásit při objednání ubytování a respektovat 22 hodinu nočního klidu. Na základě porušování vnitřního/domovního řádu můžete být vyzváni k odchodu a/nebo k platbě pokuty. V případě ztráty klíče od pokoje a vstupních dveří vám bude účtována pokuta 500 Kč. V případě ztráty klíče jste povinni nás o tom ihned informovat. V Selském Dvoře mají domácí zvířátka povolení jen po předchozí domluvě. Při porušení tohoto pravidla máme nárok účtovat pokutu ve výši 1000 Kč.  U nás je přísný zákaz kouření v obou budovách, vyhrazené místo pro kouření jsou terasy. Pokud budete přistiženi při kouření uvnitř budovy, nebo pokoj bude vykazovat znaky, že se vevnitř kouřilo, jako například cigaretový zápach nebo cigaretové nedopalky bude Vám účtována  pokuta 1000 Kč + doplatek za ubytované noci. Je povoleno mít domácího mazlíčka pouze v přízemí, první poschodí včetně schodů je dřevěné, tak aby nedošlo ke zničení. Mazlíčci mají zákaz vstupu do postelí, budou rádi určitě za svůj pelíšek. U nás je přísný zákaz kouření v domě, vyhrazené místo pro kouření je terasa. Pokud budete přistiženi při kouření uvnitř budovy, nebo pokoj bude vykazovat znaky, že se vevnitř kouřilo, jako například cigaretový zápach nebo cigaretové nedopalky bude Vám účtována  pokuta 1000 Kč, opakované porušení = okamžité ukončení pobytu bez náhrady na vrácení peněz. Je přísný zákaz parkování a ježdění po trávníku, záhonech. Je povoleno jezdit pouze na zpevněných plochách, žulové kostce. Při nedodržení těchto podmínek Vám bude naúčtována pokuta od 1000Kč, dle škody. Jelikož máme zvířátka je u nás také zakázána pyrotechnika!!! Povolena je pouze na silvestra a to ne v objektu Selského Dvora, ale určili jsme proto mostek před ubytováním, který je na veřejné komunikaci. Zároveň je užití pyrotechniky povoleno jen v čase kolem půlnoci 31.12.Při porušení tohoto pravidla je opět pokuta stanovena na 4 000Kč. Naše ubytování je napojeno na tlakovou kanalizaci a proto je přísně zakázáno házet do záchodu vše kromě toaletního papíru. Vedle každého wc jsou odpadkové koše.

Ostatní informace

Selský Dvůr se vrací uklizený tak jak jste ho převzali. Nádobí je umyté a suché schované na své místo, dětský koutek je uklizený, postele prosíme vysléct a povlečení nechat na posteli. Pokud nebude takto předána budova, bude naúčtována cena úklidu od 1 500Kč, dle stavu. V případě, že by Vám Selský Dvůr nemohl poskytnout za výjimečných okolností v době příjezdu smluvně dohodnutou budovu, vyhrazuje si právo storna s vrácením plné výše. Pro bezpečnost našich hostů a jejich majetku je do Selského Dvora zakázán vstup všem osobám, včetně rodinných příslušníků nebo přátel, kteří nejsou zaregistrováni jako hosté, vstup možný pouze po domluvě. V souladu s platnými a účinnými zákony České republiky je prodávající zákazníkovi povinen vystavit účtenku.

Všechny strany se dohodly, že se budou se řídit těmito podmínkami a  zákony České republiky. Těšíme se na Vás a přejeme Vám šťastnou a bezpečnou cestu!  

Váš Selský Dvůr